Zaplo zwraca odsetki

Zaplo zwraca odsetki

Opublikowany

POŻYCZKOWA NIESPODZIANKA OD ZAPLO ZA TERMINOWE SPŁACANIE RAT

Wystartowała najnowsza promocja firmy Zaplo, zachęcająca do regularnej spłaty zobowiązań finansowych. Oferta specjalna pod nazwą „Zwracamy odsetki - 50% na start,
a potem tylko lepiej” obowiązuje od 14 października do końca roku. Aby z niej skorzystać wystarczy w okresie trwania promocji wziąć pożyczkę przez internet, regularnie spłacać raty i już można cieszyć się zwrotem odsetek – nawet do 100%.

Najnowsza oferta specjalna Zaplo, firmy należącej do Grupy Kapitałowej 4finance Group,  przyciąga uwagę swoją atrakcyjnością oraz przejrzystością zasad. Warunki skorzystania
z promocji są niezwykle proste. Klient, który w dniach od 14 października do 31 grudnia 2016 roku weźmie pożyczkę przez internet lub aplikację mobilną i będzie regularnie oraz terminowo spłacał raty zobowiązania, otrzyma nagrodę w postaci zwrotu odsetek. Przez pierwszych 6 miesięcy trwania umowy klient otrzyma zwrot w wysokości 50% wysokości odsetek, natomiast przy umowach pożyczkowych na okres dłuższy niż 6 miesięcy, klient otrzyma kolejny, większy bonus - 100% zwrotu odsetek (licząc od 7. raty do końca zobowiązania). Regulamin oraz szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć na stronie www.zaplo.pl.

Wszelkich formalności związanych z wzięciem pożyczki klienci dopełnią błyskawicznie przez internet lub aplikację, nie wychodząc z domu, a pieniądze mogą znaleźć się na koncie nawet w ciągu 15 minut – po pozytywnej weryfikacji wniosku.

Jak zaznacza Katarzyna Jóźwik, dyrektor marketingu Zaplo: „Nasza współpraca z klientami opiera się na wzajemnym szacunku i lojalności, na byciu „fair”. Dla pożyczkobiorców ważne są jasne zasady udzielanej pożyczki, jej dostępność oraz rzetelność w obsłudze. Dla nas z kolei istotne jest zadowolenie naszych klientów, dlatego też nagradzamy ich za terminowe spłacanie zobowiązań finansowych i dajemy wymierną korzyść – zwrot części odsetek.”

Promocji towarzyszy kampania reklamowa, która ruszyła w piątek, 14 października i potrwa do końca roku. Swoim zasięgiem obejmie główne stacje telewizyjne oraz wybrane serwisy internetowe. Informacje o promocji pojawią się także w mediach społecznościowych.

Zobacz nowy spot: https://www.youtube.com/watch?v=nBzG4C5C0AE&feature=youtu.beKopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zaplo_docenia_terminowe_sp_acanie_poz_yczki_-_inf._prasowa.docx

docx | 223 KB

Pobierz

STORYTELLING I EKIPA POWER RANGERS - WSZYSTKO, BY PRACOWAŁO SIĘ LEPIEJ

Pracodawcy prześcigają się w pomysłach na oryginalne procesy rekrutacyjne oraz dodatkowe benefity dla swoich pracowników. Poszukiwanie nowych kandydatów do pracy dawno już wykroczyło poza sztywną rozmowę z kadrową, pracownicy natomiast oczekują czegoś więcej niż prywatna opieka medyczna, bądź abonament sportowy. Te i inne zagadnienia z zakresu HR poruszano na konferencji „Innowacyjne Metody Rekrutacji, Motywacji i Utrzymania Pracownika w Call/Contact Center” zorganizowanej przez Business Nova, która odbyła się w Warszawie.